Informace o nás

 

Naší činností je výroba a prodej paliva pro krby, krbová kamna a kotle na dřevo. Palivové dřevo je štípané a standartně řezáno na délku 25cm.

Dle domluvy a objednávky je možnost i řezání v jiných délkách:

                           - délka polen 50 cm

                           - délka polen 33 cm

                         

Veškeré dřevo je rovnáno na paletách v dřevěných klecích přikrytých folií, kde prosychá a je připraveno pro zákazníky k expedici. Dopravu má zákazník vlastní nebo lze po domluvě pro Poličku a okolí zákazníkovi dřevo dovést traktorem s návěsem (objem návěsu je 4,5 metrů volně sypaného dřeva).

Cena dopravy je 15Kč/km

 

 

Dále se věnujeme pěstování sadby lesních stromků pro obnovu lesa (např. po těžbě). Tato sadba je pěstována z uznaného osiva a automaticky při prodeji přikládáme rostlinolékařský pas. Máme trvalý zájem nabízet svým stávajícím, ale i novým zákazníkům kvalitní a cenově dostupné produkty, stále zlepšovat a rozšiřovat své služby. Velmi si ceníme stálých zákazníků, proto je naší prioritou Vaše spokojenost.

 

Pro rozšíření našich služeb jsme zakoupili kmenovou pásovou pilu CTR 520. Můžeme tedy provádět drobnější pořez kulatiny do průměru 50 cm a délky klád max. 585 cm. Lze řezat hranoly, fošny i prkna

 

 

 

 

Z důvodu kvalitních služeb máme spolupráci s těmito firmami: 

www.blazek-jbl.cz- výrobce štěpkovače

www.vyrobkybacovsky.cz -  výrobce plošiny, paletových vidlí za traktor, štípačky na metrová polena a elektrického olejového agregátu

https://zamecnictvi-deza.cz/ - výrobce návěsu za traktor

www.navijaky-masek.cz - výrobce navijáku za traktor

Jedná se o kvalitní stroje a ne nějakou plechařinu